TARGI | MESSE | FAIR
Wybierz język: Polski English Deutsch

Oferta - stoiska targowe

Jesteśmy firmą, która zapewni Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę związaną z budową stoisk: targowych, wystawienniczych i konferencyjnych. Specjalizujemy się w realizacji nietypowych projektów, a także wykonujemy zabudowę standardową w oparciu o aluminiowe systemy wystawiennicze Nasze 20-letnie doświadczenie w branży targowej pozwala nam na kreowanie projektów i zabudowę stoisk w sposób absolutnie zadowalający Klienta. Posiadamy powierzchnie magazynową na elementy zabudowy stoisk, własną stolarnię, lakiernię oraz pracownię graficzną. Trzon naszej firmy stanowi zespół doświadczonych montażystów o wszechstronnych kwalifikacjach. Nasza współpraca z wieloma firmami pozwala zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, a posiadana własna baza transportowa gwarantuje, że Państwa stoisko zawsze na czas dojedzie w każdy zakątek kraju i zagranicy.

Nasz szeroki wachlarz usług pozwoli zaspokoić najbardziej wymagającego klienta.

  • - dokumentacja techniczna oraz wszelkie atesty
  • - wykonanie projektu stoiska
  • - wykonanie zabudowy targowej w oparciu o wszelkie systemy wystawiennicze
  • - przygotowanie materiałów graficznych: wydruki z folii, 3D, banery, pylony i inne
  • - wyposażenie wystawy w meble, sprzęt RTV, AGD, elementy dekoracyjne
  • - projekt i realizacja instalacji elektrycznej
  • - demontaż stoiska

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa stoisko na każdych targach krajowych i zagranicznych.

Profesjonalne wykonanie

Trzon naszej firmy stanowi zespół doświadczonych montażystów o wszechstronnych kwalifikacjach. Dzięki nim wszystkie nasze projekty oraz realizacje wykonywane są w oparciu o najwyższe standardy. Dbamy o to aby każdy element stoiska czy wystawy do siebie pasował, a całość stanowiła godną wizytówkę firmy.

Materiały najwyższej jakości

Nasze realizacje wykonujemy z najwyższej jakości materiałów co pozwala nam na wykonanie zlecenia w sposób zadowalający Klienta i wiąże się z pozytywnym odbiorem stoiska przez zwiedzających, co z kolei przekłada się na wymierny sukces Wystawcy i naszą satysfakcję z wykonanej pracy.

Globalny zasięg

Od 20-stu lat działamy i nieustannie rozwijamy się, świadcząc naszym krajowym i zagranicznym Klientom usługi na najwyższym europejskim poziomie. Doświadczenie zdobyliśmy pracując na wszystkich największych targach w Europie głównie w: Niemczech, Francji, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Anglii i innych.

Galeria zdjęć

Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych realizacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zobacz całą galerię

Wzorniki

 
Wzornik RAL Wzornik NCS

Grafika

Mając świadomość tego, jak ważne jest przedstawienie wizerunku firmy na targach w 2015 roku utworzyliśmy nowy dział zajmujący się profesjonalnie przygotowaniem elementów graficznych stoiska takich jak wydruki, loga, litery przestrzenne przygotowywanie zgodnie z wymaganiami klienta.

Nasz zespół czuwa nad jakością przygotowywanych materiałów graficznych, tak by stały się one jednym z podstawowych elementów wpływających na wizerunek firmy podczas imprezy targowej. Nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowana kadra pozwalają na dobór odpowiednich technik i metod do każdego z wyznaczonych zadań.

Nasza pracownia gwarantuje wysoką jakość wydruków oraz atrakcyjną grafikę reklamową również dla zleceń indywidualnych.

Transport

W transporcie międzynarodowym jesteśmy stosunkowo młodą firmą w branży działamy od 2008 r., natomiast od 1996 r. działamy i nieustannie rozwijamy się, świadcząc naszym krajowym i zagranicznym Klientom usługi z zakresu budowy stoisk targowych. Usługi nasze są świadczone na najwyższym europejskim poziomie. Własny transport stał się niezbędnym elementem gwarantującym sukces podczas procesu budowy stoiska z uwagi na fakt, że budujemy głównie na imprezach poza granicami kraju w ściśle określonym terminie.

Działając w branży gdzie czas jest kluczowym wyznacznikiem sukcesu nauczyliśmy się szanować swój ale i czas naszych kontrahentów. Profesjonalny zespół pracowników gwarantuje sprawną i rzetelną obsługę Kontrahentów, a zatrudnieni w firmie kierowcy z doświadczeniem zdobytym na drogach całej Europy dowiozą Państwa ładunek bezpiecznie na czas.

Nasza firma świadczy usługi związane z transportem międzynarodowym ładunków do krajów Unii Europejskiej głównie: Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Hiszpanii oraz Czech i Słowacji. Na naszą flotę składają się ciągniki siodłowe wraz z naczepami typu firana, burtofirana o kubaturze od 90 – 100 m3.

Posiadamy również naczepę typu Wanna oraz kilka samochodów ciężarowych IVECO DAILY o ładowności 1070 kg ( 5 europalet ).

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia niezbędnie do wykonywania zawodu przewoźnika drogowego w transporcie międzynarodowym rzeczy. Nasze Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika wynosi 100.000 tys. euro

Z roku na rok powiększamy swój tabor o kolejne środki transportu.

FTB
Parzęczew 18
63-233 Jaraczewo
Numer telefonu:
+48 / 62 740 11 48
Godziny otwarcia:
08.00 - 16.00
Adres e-mail:
biuro@ftb-banaszak.pl